זו ההזדמנות שלך להיות חלק מדבר גדול

אנחנו בארגון פטרואה מזמינים אותך לתמוך בנו, על מנת שנוכל להרחיב את פעילותינו בכל חלקי מדינת ישראל.

יש לנו את היכולת ואת השיטה לעשות זאת. כעת נותר לנו לקבל את התמיכה שלך ומכאן לנוע קדימה אל עולם טוב יותר עבור בעלי החיים.

אי אפשר רק לרצות לשנות… צריך גם לדעת איך.

יום יום אנו עדים לתופעות בהן גורלם של בעלי החיים מופקר בידיי גורמים בעלי אינטרסים, בידי אנשים חסרי מצפון, חסרי רגש וחסרי מוסר.

מה שהציבור חשוף אליו הוא רק קצהו של קרחון. התופעות הקשות באמת מתרחשות עמוק בתוך הקרקע. הרחק מהעיניים שלכם.

סחר בבעלי חיים, קרבות כלבים, התעללות בחיות ובחתולי רחוב, עבירות בתחום משק החי ועוד ועוד ועוד.

ארגון פטרואה מגיע למקומות בהם לרשויות אין דריסת רגל, היכן שכללי המשחק משתנים, במקום בו האוכלוסיה מדברת בשפה אחרת. והקורבן היחיד הוא בעל החיים עצמו.

התמיכה שלכם תאפשר לנו להשיג את מה שאתם רוצים באמת – עולם טוב יותר לבעה״ח

אנחנו כאן בכדי לשנות.

ארגון פטרואה פועל על פי עקרון מנחה אחד אשר יוצר את מסגרת עבודתו והוא שמירה בנחישות על זכויותיהם הבסיסיות של כלל בעלי החיים באשר הם.

מאז הקמתו שקדנו בארגון על בניית מנגנון שיוכל להתמודד עם המציאות המרה בה חיים בעלי החיים יום יום. נדרשנו לפתח שיטת פעולה יחודית לתחום זה.

הקמנו יחידת איסוף. האנשים המרכיבים את היחידה הינם בוגרי יחידות עלית בצבא הישראלי וגופי בטחון אחרים. אנשים אלו נבחרים בקפידה באמצעות תהליך סינון הבודק את יכולותיהם בתחומים מסוימים. לאחר שהתקבלו, עוברים אנשים אלו תהליך הכשרה שמכין אותם לפעילות האיסוף בשטח ובדסק.

בכדי להשיג את יעדיו רואה הארגון חשיבות רבה בהפעלת אנשים ברמה גבוהה, זאת על מנת שיוכלו להביא לתוצאות ממשיות ו”לספק את הסחורה”.

אנו נכנסים עמוק אל תוך הקרקע, חושפים את השיטות, את המעורבים, מתעדים את העבירות, את היקף הפעילות הפלילית והכלכלית וכמובן את הסבל שנגרם לבעלי החיים.

זו ההזדמנות שלכם לתרום למען שיפור אמיתי בחייהם של בעה״ח בישראל.

אנו מביטים לעבריינים בלבן של העיניים.

הנחת העבודה שלנו קובעת כי חשיפת התופעות הללו באופן מלא תאפשר למוטט את התשתיות מן היסוד ובכך לקבוע מציאות חדשה

הבסיס לקיומו של הארגון וצביונו נוצרו מתוך ההכרה בזכותם הטבעית של כלל בעלי החיים לחיות בכבוד ובבטחון.

יתרונו הגדול של הארגון הוא ביכולתו להשיג את המידע הדרוש ולגשר על הפער בין התופעות הקיימות בשטח לבין יכולתיהן של הרשויות לטפל בתופעות אלו במישור החקירתי והמשפטי.

שיטות הפעולה בארגון לקוחות משיטות עבודה קיימות ומוכחות בתחומים אחרים שהותאמו לאופי הפעילות של הארגון.

הארגון משתמש באמצעים טכנולוגיים איכותים המאפשרים לו להשיג את מטרותיו באופן ברור ומוחלט. פעילות יחידת השטח כוללת את כל המאפיינים הנדרשים לשם השגת הידיעות הדרושות בסביבה בעלת מאפיינים רגישים.

אנו נכנסים עמוק אל תוך הקרקע, חושפים את השיטות, את המעורבים, מתעדים את העבירות, את היקף הפעילות הפלילית והכלכלית וכמובן את הסבל שנגרם לבעלי החיים.

היום זו ההזדמנות שלך להיות חלק משינוי אמיתי.

מדוע לתמוך בנו?

בעה״ח חיים במציאות שאינה מתקבלת על הדעת. כולנו חייבים לעשות מעשה על מנת לפרוץ את מעגל הקסמים הזה. על מנת לבצע שינוי מהותי בתחום, על מנת להצליח ולשנות את הגישה, יש צורך לכוון גבוה, מאוד גבוה, הכי גבוה שאפשר. בשביל זה אנחנו צריכים אותכם.

אנו מאמינים בדרך שלנו וביכולת שלנו לשנות, זאת באמצעות המקצועיות, הנסיון והמנגנון שבנינו.
אך בכדי שנוכל לשנות את המציאות, אנחנו זקוקים לתקציב. התקציב יאפשר לנו לפעול במספר מישורים עיקריים:

נוכל להגדיל את כמות כח האדם ולהתפרס על פני איזורים נרחבים יותר. נוכל למקצע את אנשי הארגון ולהכשיר אותם טוב יותר לפעילות אותה הם מבצעים. נוכל להמשיך ולשכלל את השיטה כך שתיתן מענה מושלם לתופעות הקיימות בשטח. נוכל לרכוש אמצעים טכנולוגים נוספים שהם כה חיוניים לפעילות השטח והדסק שלנו. נוכל לשכלל את המערכת המודיעינית שלנו כך שהמידע הרב שנצבר בארגון לא יילך לאיבוד ויוכל לשמש אותנו בביצוע הערכות, סטטיסטיקות והבנה טובה יותר של התופעות השונות והדרך להתמודד איתן.

לשיטה טובה יותר…

לטכנולוגיה טובה יותר…

למודיעין טוב יותר…

לצוותים מקצועיים יותר…

תמכו בנו עכשיו!