טימי

טימי 2016-10-31T23:17:38+00:00

טימי הוא כלב צעיר בן שנה שחולץ מבית ג׳אלה שבתחומי הרשות הפלסטינית על ידי ארגון פטרואה, לאחר שנדרס (פעמיים, בהפרש של שבוע בין תאונה אחת לשניה).

אבל לטימי היה עדיין קצת מזל, כי בחורה שגרה בקרבת מקום הבחינה בו וניסתה למצוא דרך לסייע לו. טימי שכב בפח הזבל במשך יומיים עד שבסיוע של עמותה מבית לחם (העמותה הראשונה אי פעם שפועלת למען בעלי חיים בתחומי הרשות הפלסטינית) הצלחנו להגיע אליו ולחלץ אותו משם.

בשל מצבו הובהל טימי לטיפול חירום בבית החולים הוטרינרי בבית דגן.

טימי עבר סדרת בדיקות וצילומים ונמצא אצלו שבר חמור בעמוד השדרה, זאת בנוסף לשברים ישנים ורבים באגן

בית החולים עשה עבודה יוצאת מן הכלל. הניתוח בעמוד השדרה היה כל כך מורכב ועדין שהסיכויים שטימי יצא ממנו בחיים היו קלושים, אבל טימי שרד את הניתוח.

לאחר הניתוח שכב טימי ללא תזוזה כלל במשך ימים רבים. הוא איבד המון ממשקל גופו ולאורך כל התקופה היה בסכנת חיים תמידית. החשש הכבד היה שגופו של טימי לא יעמוד במעמסה ויקרוס. טימי נע בין חיים ומוות, בין דלקת ריאות לחום גבוה… אבל שוב, טימי הצליח לעבור גם את זה.

טימי עבר למרפאת השיקום של דר׳ חן קוליק. בשל מצבו, הוא נאלץ לשהות במרפאה ולהיות תחת השגחה במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

ואכן הטיפול המסור של דר׳ קוליק שכלל: עיסויים להזרמת הדם, טיפולים הידרוטרפיים, תזונה נכונה והמון המון יחס ואהבה (דר׳ קוליק מספרת שבמשך לילות טימי לא היה מוכן לישון לבד ונבח כל העת, עד אשר דר׳ קוליק נאלצה לישון לצידו).

טימי עדיין לא מצליח לעמוד על הרגליים. העתיד נראה ורוד, אבל טימי זקוק למשפחה חמה ואוהבת שתעניק לו את מה שהוא צריך בשביל להחלים.

הוא זקוק לבית עם גינה, לתרגולי שרירים ועיסויים ולטיפול במרפאה של דר׳ חן קוליק אחת לשבוע.

רוצים לאמץ את טימי
Can't read the above security code? Refresh